با حضور نماینده ولی فقیه نشست مسئولان فرهنگی هتل‌ها در مکه برگزار شد

نشست مسئولان فرهنگی هتل‌های مکه مکرمه با حضور نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی در بعثه مقام معظم رهبری در مکه برگزار شد.
به گزارش خبرنگار اعزامی پایگاه اطلاع‌رسانی حج به مکه مکرمه، مسئولان و کارشناسان فرهنگی هتل‌ها در این نشست با بیان مسائل خود و بررسی روش‌های ارتباط با زائران، مسائل و مشکلات خود را با نماینده ولی فقیه مطرح کردند.
حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعلی قاضی‌عسکر، سرپرست حجاج ایرانی و نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت در پنجمین روز حضور خود در مکه مکرمه، ضمن استماع سخنان مسئولان فرهنگی هتل‌ها خطاب به آنها گفت: شناخت و آگاهی و نیز ذوق و سلیقه، حرف اول را در کار فرهنگی می‌زند. نوع تعامل ما با مردم بسیار مهم است و زائران، روی کلمات و جملات ما حساسیت ویژه‌ای از خود نشان می‌دهند.
نماینده رهبر معظم انقلاب در امور حج و زیارت، آنگاه اظهار داشت: کار با نوجوانان و جوانان، یک امر تخصصی است و نیاز به روانشناسی و مخاطب‌شناسی دارد.
حجت‌الاسلام قاضی‌عسکر با بیان اینکه «حرف خوب را باید جایی زد که پذیرش آن وجود داشته باشد» گفت: اگر کار فرهنگی به درستی تعریف نشود، به بیراهه کشیده خواهیم شد.
سرپرست حجاج ایرانی با تأکید بر استفاده از زبدگان در سخنرانی‌ها خاطرنشان کرد: کسی که خوب سخن می‌گوید و حرف‌های خوب به زبان می‌آورد، در قلب و ذهن مردم اثر می‌گذارد.
/ 1 نظر / 25 بازدید