تعویق زمان انتخاب واحد مسئولان فرهنگی + شرایط انتخاب واحد ویژه آزمون

بر اساس اطلاعیه صادره از طرف مدیریت آموزش:
ضمن عرض پوزش از متقاضیان، انتخاب واحد آزمون های مسئولان فرهنگی به دلیل مشکلات فنی، فردا (سه شنبه) مورخ 93/5/28 رأس ساعت 15 آغاز خواهد شد و تا 93/5/31 ادامه دارد. جهت انتخاب واحد حتما به نکات زیر توجه شود:
- نمره قبولی در آزمون ها 15 می باشد.
- سقف انتخاب واحد 10 واحد است.
- ظرفیت انتخاب واحد محدود است.
- هر فراگیر فقط یک بار حق شرکت در آزمون به این شکل را دارد.
- در صورت عدم کسب نمره قبولی در آزمون، فراگیر می‌بایست در دوره بعد با پرداخت هزینه کامل، در کلاس‌ها حاضر شود.
- هزینه انتخاب واحد مبلغ 5.000 تومان به عنوان شهریه ثابت و به ازای هر واحد 3.000 تومان می‌باشد که در زمان انتخاب واحد از طریق سامانه و درگاه بانک باید پرداخت شود.
- هزینه آزمون رایانه و مکالمه عربی، 15.000 تومان است که در زمان ثبت نام از طریق درگاه بانک دریافت می شود.
- تمامی مسئولان فرهنگی از این ترم به مدت 2 سال فرصت دارند مکالمه عربی را در حد محاوره فراگیرند.
- تسلط بر مکالمه عربی جهت اعزام به عمره 1436 به عنوان یکی از اولویت‌های اعزام در نظر گرفته شده و برای اعزام به عمره 1437به عنوان شرط الزامی، تلقی می‌شود.
- کسب نمره قبولی درس کاربری رایانه، برای قرارگرفتن در چرخه اعزام عمره 1436 الزامی است.
- آن دسته از مسئولان فرهنگی که هیچ نمره ای در کارنامه ندارند، ابتدا می بایست در آزمون رایانه شرکت نمایند و در صورت قبولی، در کلاسهای دوره بعد، انتخاب واحد انجام بدهند.
- بر اساس نظر کمیته برنامه‌ریزی، پرونده آموزشی افراد ذیل در هر مرحله از آموزش که باشند، بسته خواهد شد و مدیریت آموزش هیچگونه تعهدی مبنی بر اتمام دوره آموزشی آنان نخواهد داشت:
* افرادی که سابقه اعزام داشته باشند، در صورتی که ارزیابی عملکرد وی ضعیف یا منفی قلمداد شود.
* افرادی که استعلام ایشان از مراجع ذیصلاح تأیید نشود.
* افرادی که پرونده اعزام آنها به هر دلیل راکد و بسته شده باشد. بر این اساس، چنانچه متقاضیان فوق انتخاب واحد انجام داده باشند، انتخاب واحد آنها کأن لم یکن تلقی می‌شود و نامشان از فهرست شرکت در کلاس یا آزمون حذف خواهد شد.

/ 1 نظر / 24 بازدید
علیرضا

سلام دوست عزیز من امروز متوجه شدم که اومدم در جرگه ی مسئولین فرهنگی و توی مصاحبه قبول شدم. می خواستم بدونم شما یی که تجربه دارین چقدر طول می کشه اولین سفرم رو مشرف شم و ثانیا" مثل اینکه باید یک سری واحد پاس کنیم شما می دونی چند واحد است و چه درسایی و چقدر طول می کشه ؟ اگه بهم جواب بدین منت رو سرم گذاشتین. موفق باشین...