درخواست از مسئولین فرهنگی هتل‌های عمره مکه و مدینه

از مسئولین فرهنگی که در عمره سال 93 از دوره اول تا کنون که دوره پنجم می‌باشد (و دوره‌های بعد ششم و یا هفتم) تقاضا میشود تجارب خود را در هتل‌های مکه و مدینه که حضور داشتند، برایمان ارسال تا تجارب جمعبندی و در اختیار دیگر دوستان قرار داده شود. از همکاری همه عزیزان پیشاپیش سپاسگزاریم.

/ 6 نظر / 24 بازدید
سنگیان

سلام ببخشید چطور می توان مسئول فرهنگی هتل شد؟آیا ثبت نام به عمل میآید و دوره دارد؟؟ توضیح فرمایید.

بلوچی

با سلام ببخشید افرادی که سال 92 در آزمون مجازی پذیرش مسئولین فرهنگی عمره قبول شدند و به مصاحبه سال 93 دعوت شدند نتایج قطعی پذیرش آنها کی اعلام میشود ؟

بلوچی

سلام بله 29 فروردین 93 در شیراز مصاحبه انجام شد .

لطفا بفرمایید نتایج مصاحبه مسئولان فرهنگی عمره چه وقت اعلام میشه ؟

سلام دو ماه از مصاحبه مسئولین فرهنگی عمره گذشته اما نتیجه اعلام نشده اطلاع دقیقی از زمان اعلام نتایج دارید ؟

بلوچی

با سلام و خسته نباشید لطفا پاسخ بفرمایید افرادی که فروردین 93 در آزمون مصاحبه مسئولان فرهنگی عمره شرکت کرده و اخیرا قبولی آنها اعلام شده : 1- آیا باید در دوره های آموزشی شهریور و مهر 93 که از طریق سایت اعلام شده ثبت نام کنند ؟ 2- عمدتا دروس اعلام شده جزو مواد امتحانی آزمون مجازی و آزمون مصاحبه قبول شدگان اخیر بود آیا مجددا باید این دوره ها را بگذرانند ؟ 3- قبولی در آزمون کاربری رایانه شرط انتخاب سایر واحدها و شرکت در آزمون مجازی دروس انتخابی اعلام شده اما ظرفیت آن تمام شده تکلیف چیست ؟ 4- تقویم کامل زمانی دوره های سال 93 مسئولان فرهنگی عمره کی اعلام می شود ؟ 5- قبول شدگان اخیر چه زمانی و به چه صورت به موسم حج اعزام می شوند ؟ لطفا در صورت امکان زودتر پاسخ بفرمایید چون فردا 31/ 93/5 آخرین مهلت ثبت نام در دوره هاست و من همین امروز متوجه اعلام نتایج مصاحبه و ثبت نام در دوره ها شدم . با تشکر و سپاس فراوان