برگزاری همایش آموزشی - توجیهی مسئولین فرهنگی اسفند 92

سومین همایش آموزشی توجیهی مسئولان فرهنگی هتل‌های عمره سال ۹۳-۹۲ بعدازظهر پنج‌شنبه ۲۲ اسفندماه با حضور ۱۵۰ نفر از مسئولان فرهنگی از سراسر کشور در اردوگاه نرجس خاتون قم آغاز شد و این همایش تا ۲۴ اسفند‌ماه ادامه خواهد داشت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، حجت‌الاسلام حمید احمدی در سومین همایش آموزشی توجیهی مسئولان فرهنگی عمره در قم گفت: برگزاری همایش‌های آموزشی و توجیهی برای مسئولان فرهنگی عمره با هدف تحول در فعالیت‌های فرهنگی عمره برگزار می‌شود.
وی افزود: ارائه خدمت فرهنگی به زائران عمره با جدیدترین شیوه‌های کار تبلیغی صورت می‌گیرد و فناوری‌های روز تبلیغی و فرهنگی به کمک مسئولان فرهنگی عمره آمده است.
این مسوول فرهنگی در بعثه مقام معظم رهبری با اشاره به اهمیت کار فرهنگی در عمره افزود: همه روحانیان، مسئولان فرهنگی و مدیران ثابت و راهنما، اعزام مسئول فرهنگی را مثبت دانسته و جهت‌گیری‌ها را روبه رشد می‌دانند.
مدیر آموزش معاونت فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری تصریح کرد: با رویکرد مثبت فرهنگی که در مجموعه بعثه مقام معظم رهبری وجود دارد در موسم حج و عتبات عالیات نیز مسئولان فرهنگی حضور خواهند یافت.
وی در ادامه با بیان اینکه براساس برنامه‌ریزی انجام شده و طبق مقررات مدت حضور مسئولان فرهنگی در مکه و یا مدینه یک ماه است، افزود: مسئولان فرهنگی در هتل‌های دارای ظرفیت ۳۰۰ زائر و بالاتر مستقر شده و به ارائه برنامه‌های مورد نظر مشغول هستند.
حجت‌الاسلام احمدی افزود: سامان‌دهی تبلیغات داخلی هتل، اجرای برنامه‌های فرهنگی هتل‌ها، ایجاد ایستگاه‌های فرهنگی و هماهنگی و ساماندهی فعالیت‌های فرهنگی کاروان‌های مستقر در هتل از وظایف اصلی مسئولان فرهنگی است که باید با دقت و حساسیت کامل انجام شود.
وی با اشاره به مسائل امنیتی سفر عنوان کرد: بر اساس اطلاعات و اخبار به دست آمده از حوادث سال‌های اخیر و به منظور پیشگیری از تکرار آن جزوه آخرین توصیه‌های امنیتی تدوین شده در اختیار مسئولان فرهنگی قرار خواهد گرفت.
در این همایش کارگاه‌های تخصصی با موضوعاتی همچون آموزش عکاسی، تبلیغات محیطی، اطلاع‌رسانی و فضای مجازی، انتقال تجارب، اجرای مراسم، آشنایی کار با کودکان و نوجوانان، شورای فرهنگی هتل و مراسم استقبال و وداع برگزار خواهد شد.
نشست تخصصی برنامه‌ریزی و هماهنگی مدیران و مسئولان فرهنگی با حضور کارشناسان مسئول و مسئولان فرهنگی دوره پنجم و ششم مکه و مدینه، اعزامی ماه‌های رجب، شعبان و رمضان نیز برگزار می‌شود.
برگزاری دعای کمیل، دعای ندبه، مراسم دعای سمات و زیارت حرم مطهر فاطمه معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران از دیگر برنامه‌های جنبی این دوره آموزشی خواهد بود.
گفتنی است، سومین همایش آموزشی توجیهی مسئولان فرهنگی هتل‌های عمره سال ۹۳-۹۲ بعدازظهر پنج‌شنبه ۲۲ اسفندماه با حضور ۱۵۰ نفر از مسئولان فرهنگی از سراسر کشور در اردوگاه نرجس خاتون قم آغاز شد و تا ۲۴ اسفند‌ماه ادامه خواهد داشت.
/ 1 نظر / 26 بازدید
آپلود عکس

آپل افتتاح شد [تعجب][تعجب][تعجب][تعجب] آپل بهترين وسيله براي اشتراک گزاري تصاوير و عکس هاي شماست. آيا تا کنون قصد به اشتراک گذاري عکسهايتان را با دوستانتان داشته ايد و ساختن حساب کاربري در سايتهاي آپلود عکس برايتان آزار دهنده بوده و مدام ميبايست به ايميلتان سر بزنيد؟ با اين وبسايت شما ميتوانيد به راحتي عکس خود را از روي کامپيوترتان آپلود نمائيد و آنرا در وب خود به اشتراک بگذاريد. عکس هاي شما در آپل براي هميشه باقي ميماند. ابزار آپلودسنتز اختصاصي براي وبلاگ شما : http://www.upel.ir/abzar.html